Άλλοι έχουν τα Χριστούγεννα, άλλοι την Πρωτοχρονιά και άλλοι τα γενέθλιά τους. Στο efood σίγουρα η αγαπημένη ημέρα του χρόνου είναι η Τσικνοπέμπτη.
Αν κι εσύ κάθε φορά που πλησιάζει -αυτή η πολυπόθητη μέρα-, ονειρεύεσαι καλοψημένες μπριζόλες, ζουμερά σουβλάκια και λαχταριστά delivery ψητά είσαι στο σωστό μέρος! Η επιστημονική ομάδα του efood με ένα επικό #throwback της περσινής γιορτής, μάζεψε όλες αυτές τις πληροφορίες που θα ήθελες να ξέρεις και τις μοιράζεται μαζί σου. Αυτό είναι τσίκνο - story!
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/efood-tsiknopempti-infographic.jpg?itok=Aly1tgsY)
Είσαι έτοιμος για την φετινή μάχη;
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο