Στο λιμάνι της Σούδας έδεσε στις 8 το πρωί της Τρίτης το υπερπολυτελές κρουαζιερόπλοιο Star Pride της αμερικανικής εταιρείας Windstar Cruises, που ήρθε από τη Σαντορίνη.
Στο πλοίο επιβαίνουν 153 επιβάτες και 148 άτομα πλήρωμα.
Το υπερπολυτελές κρουαζιερόπλοιο θα αναχωρήσει στις 5 το απόγευμα για τη Μονεμβασιά.
![Στην Κρήτη το υπερπολυτελές κρουαζιερόπλοιο Star Pride -Οργώνει το Αιγαίο με 153 επιβάτες [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/star-pride-7.jpg?itok=eZ7d0NdD)
![Στην Κρήτη το υπερπολυτελές κρουαζιερόπλοιο Star Pride -Οργώνει το Αιγαίο με 153 επιβάτες [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/star-pride-6.jpg?itok=gv0Tff35)
![Στην Κρήτη το υπερπολυτελές κρουαζιερόπλοιο Star Pride -Οργώνει το Αιγαίο με 153 επιβάτες [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/star-pride-5.jpg?itok=YjgkmVnD)
![Στην Κρήτη το υπερπολυτελές κρουαζιερόπλοιο Star Pride -Οργώνει το Αιγαίο με 153 επιβάτες [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/star-pride-4.jpg?itok=tl24YNTR)
![Στην Κρήτη το υπερπολυτελές κρουαζιερόπλοιο Star Pride -Οργώνει το Αιγαίο με 153 επιβάτες [εικόνες] | iefimerida.gr 4](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/star-pride-1.jpg?itok=D6vOSn-Z)
![Στην Κρήτη το υπερπολυτελές κρουαζιερόπλοιο Star Pride -Οργώνει το Αιγαίο με 153 επιβάτες [εικόνες] | iefimerida.gr 5](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/star-pride-8.jpg?itok=6Ktzm8h5)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο