Δύσκολες ώρες για τη Ζέτα Μακρυπούλια. Η παρουσιάστρια έχασε την αγαπημένη της γιαγιά και μαζί με την οικογένειά της βρέθηκα χθες στο Αγρίνιο για το τελευταίο αντίο.
Στο Αγρίνιο για το τελευταίο αντίο η Ζέτα Μακρυπούλια
Στην Ποταμούλα, τον τόπο καταγωγής της, βρέθηκε χθες η Ζέτα Μακρυπούλια, προκειμένου να παραστεί στην κηδεία της γιαγιάς της, Αγορίτσας, η οποία τελέστηκε στον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου Ποταμούλας. Στο πλευρό της Ζέτας Μακρυπούλια ήταν τα αδέρφια της, οι γονείς της καθώς συγγενείς και γείτονες που έσπευσαν για τα συλλυπητήρια.
![ζετα μακρυπουλια μαύρα ρουχα](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/zeta-makrypoulia-mavra-backpac.jpg?itok=1d9HfMWC)
Η είδηση του θανάτου της 95χρονης γιαγιάς της είναι ένα θλιβερό γεγονός για την παρουσιάστρια και ηθοποιό, η οποία εμφανώς συγκινημένη και ντυμένη στα μαύρα, όπως φαίνεται και στη φωτογραφία που δημοσιεύει το Agriniopress, περπατάει έξω από την εκκλησία.
Η Ζέτα Μακρυπούλια ήταν πολύ δεμένη με τη γιαγιά της και την επισκεπτόταν με κάθε ευκαιρία.
![ζετα μακρυπούλια γιαγια](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/giagia-makrypoylia.jpg?itok=jnWn68ys)