Στη Νάξο βρέθηκε η Ζέτα Μακρυπούλια για την βάπτιση της ανιψιάς της.
Ο αδερφός της Ακης και η σύζυγός του Ελίζα βάφτισαν τη μικρή τους κόρη, η οποία πήρε το όνομα Αγγελική και η Ζέτα Μακρυπούλια δεν θα μπορούσε να λείπει από το ευτυχές αυτό γεγονός. Την παρουσία της αποκάλυψε ο αδερφός της δημοσιεύοντας κάποιες φωτογραφίες τις οποίες στη συνέχεια κοινοποίησε και η ίδια η Ζέτα Μακρυπούλια.
Οπως πάντα ήταν πολύ κομψή μέσα στο κατάλευκο φόρεμά της το οποίο ολοκλήρωσε με σανδάλια σε χρώμα ταμπά. Αξίζει να σημειωθεί πως αυτή είναι η πρώτη επίσημη εμφάνιση τής Ζέτας Μακρυπούλια μετά τον χωρισμό της με τον Μιχάλη Χατζηγιάννη.
Δείτε τις φωτογραφίες:
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2021-08/zeta1_0.jpg?itok=3tRLkGPe)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2021-08/zeta2_0.jpg?itok=5bP_YbNM)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2021-08/zeta3.jpg?itok=6FhHwXg_)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2021-08/zeta4.jpg?itok=2JgdzD73)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο