Στην Βερόνα ταξίδεψαν Τόνια Σωτηροπούλου και Κωστής Μαραβέγιας.
Η ηθοποιός ήταν καλεσμένη σε σόου γνωστής εταιρείας εσωρούχων και ο τραγουδιστής δεν μπορούσε να λείπει από δίπλα της και. Ετσι βρέθηκαν στη Βερόνα όπου και πέρασαν χαλαρές στιγμές. Άλλωστε, το ζευγάρι συνηθίζει να ταξιδεύει μαζί όποτε το επιτρέπουν οι επαγγελματικές του υποχρεώσεις.
Φωτογραφίες της Τόνιας Σωτηροπούλου και του Κωστή Μαραβέγια
Οι δυο τους είναι σχεδόν δυο χρόνια μαζί και μοιάζουν αχώριστοι. Όπως φαίνεται ο ένας βρήκε το ιδανικό ταίρι στον άλλον και πλέον δεν διστάζουν να δείχνουν την αγάπη τους μέσω των social media.
![Η Τόνια Σωτηροπούλου με μπερέ](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/tonia-sotiropoulou-mperes.jpg?itok=BGYimt9P)
Κατά τη διάρκεια του ταξιδιού του στη Βερόνα η Τονια Σωτηροπούλου μοιράστηκε αρκετές φωτογραφίες.
![Η Τόνια Σωτηροπούλου ποζάρει σε κήπους](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/tonia-sotiropoulou-kipoi.jpg?itok=zBJlNZjK)
Μάλιστα σε μια από αυτές ποζάρει και ο Κωστής Μαραβέγιας, ο οποίος φέτος δεν βρίσκεται στην κριτική επιτροπή του The Voice.
![Ο Κωστής Μαραβέγιας σε εστιατόριο](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/kostis-maravegias-estiatorio.jpg?itok=nV2rN7wX)
Η Τόνια Σωτηροπούλου πόζαρε σε γωνιές της όμορφης Βερόνας.
![Η Τόνια Σωτηροπούλου κάθεται σε καναπέ](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/toniasotiropoulou-mparok-kanapes.jpg?itok=I8mlnn1o)
Μια ακόμη φωτογραφία του Κωστή Μαραβέγια.
![Ο Κωστής Μαραβέγιας στους δρόμους της Βερόνας](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/kostis-maravegias-verona.jpg?itok=9p7Ey-fc)