Η Τάμτα έκανε πρεμιέρα και από το πλευρό της δεν θα μπορούσε να λείπει ο σύντροφός της Πάρις Κασιδόκωστας.
Με μαλλί αλά γκαρσόν (το οποίο έμοιαζε περισσότερο με περούκα) και σέξι outfit, η Τάμτα εμφανίστηκε σκηνή του Box και τα έδωσε για μια ακόμη φορά όλα. Στη σκηνή του Vox ανέβηκαν ακόμη οι Melisses και ο Χρήστος Μάστορας, μια συνεργασία που επαναλαμβάνεται και αναμένεται και αυτή τη σεζόν να γίνει ένα από τα πιο καυτά στέκια της νυχτερινής Αθήνας.
![Ταμτα έναρξη Box](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/tamta-malli-ala-garcon.jpg?itok=M_5d0kfm)
O Xρήστος Μάστορας με ροζ κοστούμι:
![Χρήστος Μάστορας έναρξη](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/xristos-mastoras-roz-kostoumi.jpg?itok=Gwbjg5Of)
Φωτογραφίες: Κασιδόκωστας, Κουλιανού στην πρεμιέρα της Τάμτα
Στο κοινό για να απολαύσουν την πρεμιέρα της Τάμτα βρέθηκαν και η Βίκυ Κουλιανού, ο Βασίλειος Κωστέτσος, ο Γιάννης Καζανίδης, η Αλεξάνδρα Κατσαϊτη, ο Στέλιος Κουδουνάρης και πολλοί άλλοι. Ανάμεσά τους και ο σύντροφος της Τάμτα Πάρις Κασιδόκωστας.
![Βασίλειος Κωστέτσος, Βίκυ Κουλιανού](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/koulianou-kostetsos.jpg?itok=yazp7kZO)
Στο Βοx και η Μάρα Δαρμουσλή:
![Μάρα Δαρμουσλή](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/mara-darmousli.jpg?itok=RFCkYHF8)
Μαζί με τον Πάρη Κασιδόκωστα ήταν φυσικά ο καλός του φίλος και συνιδρυτής της Panik Records Γιώργος Αρσενάκος.
![Πάρις Κασιδόκωστας, Γιώργος Αρσενάκος](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/paris-kasidokostas-giorgos-arsenakos.jpg?itok=sYza60z5)
![Ταμτα έναρξη Box](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/tamta-kokkino-fonto.jpg?itok=qS_pJsZy)
![Ταμτα έναρξη Box](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/tamta-forema-malli-ala-garcon.jpg?itok=bp4WtC4t)