Μπορεί να απέχουμε ακόμα αρκετά από τα Χριστούγεννα, ωστόσο υπάρχουν μερικοί που δεν «κρατιούνται» και έχουν ήδη ξεκινήσει να στολίζουν.
Μία από αυτούς είναι και η δημοσιογράφος Έλενα Πολυκάρπου, η οποία στόλισε το χριστουγεννιάτικο δέντρο της και δημοσίευσε φωτογραφία του στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Μάλιστα, μπροστά από το ομολογουμένως εντυπωσιακό χριστουγεννιάτικο δέντρο, κάθεται και το χαζεύει η μικρή της κόρη.
![Η δημοσιογράφος Έλενα Πολυκάρπου](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/elena-polukarpou-mavro-forema.jpg?itok=c3XAYwZ2)
Η χριστουγεννιάτικη ανάρτηση της Έλενας Πολυκάρπου
«Η παρέα μου τις τελευταίες εβδομάδες!!!», έγραψε χαρακτηριστικά η γνωστή δημοσιογράφος. Όπως φαίνεται, μαμά και κόρη ανυπομονούν ιδιαίτερα για τον ερχομό των Χριστουγέννων.
![Η κόρη της Έλενας Πολυκάρπου μπροστά από το χριστουγεννιάτικο δέντρο](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/elena-polykarpou-kori-xristougenniatiko-dentro.jpg?itok=9xbZX9Ob)
Τα Χριστούγεννα όπως φαίνεται ήρθαν πιο νωρίς στην Αθήνα, καθώς ήδη από τα μέσα Οκτωβρίου και ενώ ο καιρός ήταν καλοκαιρινός, είδαμε ένα κατάστημα στο Κολωνάκι, να έχει φορέσει τα γιορτινά του. Μάλιστα, η στολισμένη βιτρίνα με τα στολίδια ενθουσίασε τους φανατικούς των εορτών των Χριστουγέννων, οι οποίοι ανέβασαν σχετικές φωτογραφίες στο facebook.