Μία ιδιαίτερα χαρούμενη περίοδο στη ζωή του διανύει ο Σπύρος Πώρος, ο οποίος εχθές, Πέμπτη 29/6, ενώθηκε με τα ιερά δεσμά του γάμου με τη σύντροφό του, Μαρία Μαντζουράνη, στο Λονδίνο.
Σε φωτογραφίες που «ανέβασε» στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram ο Βασίλειος Κωστέτσος, ο οποίος σχεδίασε το νυφικό της συζύγου του γνωστού φωτογράφου, εικονίζεται η Μαρία Μαντζουράνη λίγο πριν το μυστήριο, και κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας της.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-06/Snapinsta.app_356634657_18371337835014273_44250091890330902_n_1080.jpg?itok=c1496gFM)
![Ο Βασίλειος Κωστέτσος μοιράστηκε φωτογραφίες της Μαρίας Μαντζουράνη λίγο πριν το μυστήριο](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-06/gamos-poros-mantzourani.jpg?itok=CV_j3qWp)
Σπύρος Πώρος: Εντυπωσιάζει η σύντροφός του με το νυφικό της λίγο πριν το μυστήριο
Όπως «μαρτυρούν» και τα σχετικά φωτογραφικά «κλικ», η Μαρία Μαντζουράνη δεν σταμάτησε να χαμογελά φορώντας το νυφικό της, ενώ ο γνωστός σχεδιαστής Τάσος Ρούσσος, επιμελήθηκε τις τελευταίες λεπτομέρειες της εμφάνισής της στο βασιλικό ανάκτορο «The Royal Borough of Kensington and Chelsea».
![Ο Τάσος Ρούσσος επιμελείται τις τελευταίες λεπτομέρειες στην εμφάνιση της νύφης](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-06/gamos-poros-mantzourani-2.jpg?itok=yqhZY4ls)
Όπως εξήγησε ο Νίκος Γεωργιάδης στην εκπομπή «Πρωινό μας», ο γάμος έγινε στο Λονδίνο, και συγκεκριμένα στο δημαρχείο του Τσέλσι, ενώ ο έρωτας του ζευγαριού «άνθισε» την περίοδο της πανδημίας.
Σημειώνεται ότι η Μαρία Μαντζουράνη ζει μόνιμα στο Λονδίνο, όπου και εργάζεται στον ερευνητικό τομέα πολυεθνικών εταιριών σε θέματα υγείας.