Η Χρύσα Μιχαλοπούλου και ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος έγιναν γονείς πριν από περίπου τρεις μήνες και οι δημόσιες εμφανίσεις περιορίστηκαν. Η ηθοποιός έκανε όμως μια εξαίρεση.
Ο νέος ρόλος της Χρύσας Μιχαλοπούλου είναι αυτός της μητέρας και έχει αφοσιωθεί σε αυτόν τους τελευταίους τρεις μήνες αφότου ήρθε στη ζωή ο καρπός του έρωτά της με τον σεφ Λεωνίδα Κουτσόπουλο, ο γιος τους.
Οπως έκανε στην αρχή της σχέσης της με τον σεφ και συνέχισε και κατά την περίοδο της εγκυμοσύνης και εφαρμόζει και τώρα η Χρύσα Μιχαλοπούλου κρατά μακριά από τα φώτα την προσωπική της ζωή, όπως άλλωστε κάνει και ο σύντροφός της.
Σε μια σπάνια εξαίρεση από όλα αυτά, η ηθοποιός έκανε την περασμένη Κυριακή μια έξοδο με τους φίλους της και μοιράστηκε στιγμιότυπα από την βραδιά διασκέδασης.
Η έξοδος για διασκέδαση της Χρύσας Μιχαλοπούλου λίγες ημέρες πριν τα Χριστοσύγεννα
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2022-12/xrysa-michalopoulou-exodos.jpg?itok=4M0S12t1)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2022-12/xrysa-mixalopoulou-ejodos.jpeg?itok=SZyJrbqO)