Πλήθος επωνύμων επισκέφθηκαν το χριστουγεννιάτικο Bazaar του Συλλόγου «ΕΛΠΙΔΑ». Ανάμεσα σε αυτούς και η Ελένη Μενεγάκη, η οποία εντυπωσίασε με την παρουσία της.
Λίγο μετά το τέλος της εκπομπής της και γύρω στις 4 το απόγευμα, η διάσημη παρουσιάστρια έκανε την εμφάνισή της στο ξενοδοχείο Semiramis, όπου πραγματοποιήθηκε το Bazaar. Με την άφιξή της, τα φλας των φωτογράφων άστραψαν.
![Μαγνήτισε τα βλέμματα η Ελένη Μενεγάκη με τη σικάτη εμφάνισή της](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/eleni-menegaki-mavra-rouxa.jpg?itok=G8reB7Dd)
Η Ελένη Μενεγάκη τράβηξε πάνω της όλα τα βλέμματα και όχι άδικα, αφού με το total black look της έδειχνε λαμπερή και σικάτη.
![Total black look για την Ελένη Μενεγάκη](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/eleni-menegaki-bazaar-elpidas.jpg?itok=E3exCBMm)
Το μαύρο pencil φόρεμα που επέλεξε αναδείκνυε την αδύνατη σιλουέτα της και τα καλλίγραμμα πόδια της. Για πανωφόρι, η ξανθιά παρουσιάστρια διάλεξε ένα μαύρο δερμάτινο τζάκετ.
![Η Ελένη Μενεγάκη στο πλευρό της ΕΛΠΙΔΑΣ](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/eleni-menegaki-me-sima-elpidas.jpg?itok=kTLFHnfW)
Η Ελένη Μενεγάκη ολοκλήρωσε το look με μία μαύρη στέκα με φιόγκο -λεπτομέρεια που έδωσε μια χαριτωμένη πινελιά στην εμφάνιση- μαύρη τσάντα και μαύρες γόβες που δένουν στον αστράγαλο.
Χαμογελαστή και ευδιάθετη, συνομίλησε και φωτογραφήθηκε με τους υπεύθυνους του Bazaar, ενώ έκανε και κάποιες αγορές ενισχύοντας τον σκοπό του.
![Η Ελένη Μενεγάκη στο Bazaar της ΕΛΠΙΔΑΣ](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/eleni-menegaki-bazaar-mavra-rouxa.jpg?itok=ewfCNwxD)
Φωτογραφίες: NDP