Στη Μύκονο βρέθηκε ο Αντώνης Ρέμος παρέα με τον Τούρκο εστιάτορα, Νουσρέτ Γκιοκτσέ, γνωστό και ως Salt Bae, ο οποίος έχει ανοίξει πλέον το δικό του εστιατόριο στο νησί των ανέμων.
Ετσι, ο γνωστός τραγουδιστής βρέθηκε στο μαγαζί του πολύ καλού του φίλου Νουσρέτ, το οποίο ξανάνοιξε μετά το προσωρινό… λουκέτο που του είχε βάλει η Ανεξάρτητη Αρχή Δημοσίων Εσόδων επειδή δεν έκοβε αποδείξεις.
Εικόνα: Ο Ρέμος με τον Νουσρέτ Γκιοκτσέ στη Μύκονο
Μάλιστα ο Αντώνης Ρέμος ανέβασε και μια φωτογραφία στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram στην οποία απεικονίζεται ο ίδιος με το γνωστό κρεοπώλη. Στη λεζάντα της φωτογραφίες ο Ρέμος γράφει χαρακτηριστικά: «Αδέρφια».
Δείτε την φωτογραφία που ανέβασε ο Αντώνης Ρέμος:
![Ο Salt Bae και ο Αντώνης Ρέμος](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/remos-noysret-29-6-19.png?itok=A_I1eyiw)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο