Εντυπωσιακές εμφανίσεις έκαναν δημοφιλή μοντέλα, αλλά και άλλα πρόσωπα της showbiz, στην επίδειξη νυφικής μόδας «Yes I Do Catwalk» που πραγματοποιήθηκε εχθές το βράδυ στο MEC Παιανίας.
Στο bridal fashion show, καταξιωμένοι Έλληνες σχεδιαστές και οίκοι νυφικής μόδας ένωσαν τις δυνάμεις τους σε ένα φαντασμαγορικό show με εντυπωσιακές δημιουργίες.
![Χριστίνα Μπόμπα με νυφικό σε επίδειξη μόδας](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-03/mpompa_1.jpg?itok=7VvTmmzu)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-03/ralli.jpg?itok=eDt8HSCu)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-03/papavlassopoulou.jpg?itok=2neBSCgw)
Μεταξύ των πολλών αγαπημένων celebrities που περπάτησαν στην πασαρέλα βρέθηκαν η Χριστίνα Μπόμπα, η Μαρία Σολωμού, η Νικολέττα Ράλλη, η Κάτια Ταραμπάνκο, η Γαρυφαλλιά Καληφώνη, η Άννα Πρέλεβιτς, η Έλενα Τσαγκρινού, η Κατερίνα Ευαγγελινού, η Βρισηίδα Ανδριώτου και πολλές ακόμα.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-03/euaggelinou.jpg?itok=cJCQaqkS)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-03/andriotou.jpg?itok=kDbrZ_8w)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-03/tarampanko.jpg?itok=FVGhXVCc)
Το show περιλάμβανε και ανδρικές δημιουργίες, με τους Γιάννη Δρυμωνάκο, Παναγιώτη Χατζηδάκη, Γιώργο Τσούλη, Χάρη Γιακουμάτο κ.ά. να συμμετέχουν χαμογελαστοί.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-03/xatzidakis.jpg?itok=n4gBDISC)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-03/tsoulis.jpg?itok=1AuH6gZq)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-03/drimonakos.jpg?itok=G8E1fqYn)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-03/giakoumatos.jpg?itok=RWPb4tXA)
«Πρόβα νυφικού» για γνωστά ζευγάρια στη χθεσινή επίδειξη μόδας
Το show περιλάμβανε και μια εμφάνιση-έκπληξη στην πασαρέλα, της Μαρίας Αντωνά με τον σύντροφό της, Άρη Σοϊλέδη, οι οποίοι ετοιμάζονται σύντομα να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας και στην… πραγματικότητα!
![Η Μαρία Αντωνά και ο Άρης Σοϊλέδης](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-03/antona-soiledis-epideiksi.jpg?itok=lAKtAxe8)
![Η Μαρία Αντωνά και ο Άρης Σοϊλέδης](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-03/antona-soiledis-epideiksi-2.jpg?itok=fu2ZC2w4)
Μεταξύ όσων βρέθηκαν στο MEC Παινίας, προκειμένου να παρακολουθήσουν τη συνέντευξη, ήταν και ο σύντροφος της Μαρίας Σολωμού, Mente Fuerte, ο οποίος απαθανατίστηκε από το φωτογραφικό φακό του NDP να χειροκροτεί τη γνωστή ηθοποιό ενώ εκείνη περπατούσε στην πασαρέλα.
![Ο Mente Fuerte παρακολουθεί τη Μαρία Σολωμού στην πασαρέλα](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-03/solomou-1-epideiksi.jpg?itok=VJsS_MO3)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-03/solomou-2-epideiksi.jpg?itok=bx8dJWTl)
Μάλιστα, το νυφικό που φόρεσε η Μαρία Σολωμού ήταν ιδιαίτερα αποκαλυπτικό, με την καλλίγραμμη ηθοποιό να το αναδεικνύει με τον καλύτερο τρόπο.