Το MasterChef τελείωσε και η Ντέμη Γεωργίου έχει επιστρέψει στην καθημερινότητά της η οποία φυσικά περιλαμβάνει την σύντροφό της Αλκηστη αλλά και πολύ μαγειρική! Αλλά και εξορμήσεις στα Κουφονήσια...
Η σεφ που γνωρίσαμε μέσα από το MasterChef, η οποία διατηρεί το δικό της vegan εστιατόριο στην Αθήνα, βρέθηκε στα Κουφονήσια, όπου η σχεδιάζει να ανοίξει εστιατόριο, όπως είχε αποκαλύψει η ίδια πριν λίγο καιρό. Μάλιστα αυτό μαρτυρούσε και η λεζάντα της φωτό που ανέβασε... «Στις μικρές Κυκλάδες κάτι «ψήνετε»‼️ Fresh, juicy, local Food‼️», έγραψε ποστάροντας μια φωτογραφία της από την παραλία με μαγιό, τρώγοντας... κάπαρη!
![H Ντέμη με το μαγιό της στα Κουφονήσια](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/ntemi-me-magio-koufonisia.jpg?itok=aSPgOGE2)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο