Στιγμές χαλάρωσης για την Μπέττυ Μαγγίρα, η οποία, μετά την ολοκλήρωση της συνεργασίας της με τον ΑΝΤ1 και το τέλος της εκπομπής «I Love ΣουΚου», απολαμβάνει το καλοκαίρι της.
Η γνωστή performer και παρουσιάστρια, ξεκίνησε προ ολίγων ημερών τις διακοπές της με σειρά από αναποδιές, καθώς, όπως ενημέρωσε η ίδια μέσω Instagram, είχε δύο επίπονα ατυχήματα, ενώ έχασε και το καράβι που θα τη μετέφερε στον καλοκαιρινό της προορισμό.
Ωστόσο, λίγο πριν εγκαταλείψει την Αθήνα, η Μπέττυ Μαγγίρα απόλαυσε μία θεατρική βραδιά, παρέα με τις κόρες της, Αντριάνα και Καλλινίκη.
Μπέττυ Μαγγίρα: Οι φωτογραφίες από την έξοδο με τις κόρες της
Συγκεκριμένα, η παρουσιάστρια και δύο κόρες της είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν παρέα τη θεατρική παράσταση «Δον Κιχώτης» στο Κηποθέατρο Παπάγου.
![Θανάσης Τσαλταμπάσης, Αντριάνα Μάζη, Μπέττυ Μαγγίρα, Καλλινίκη Μάζη, Βλαδίμηρος Κυριακίδης](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/mpetty-maggira-2.jpg?itok=rqo4ahIT)
Μητέρα και κόρες πόζαραν στον φωτογραφικό φακό του NDP στα καμαρίνια του θεάτρου, μαζί και με δύο εκ των πρωταγωνιστών της παράστασης, τον Βλαδίμηρο Κυριακίδη και τον Θανάση Τσαλταμπάση.
![Θανάσης Τσαλταμπάσης, Μπέττυ Μαγγίρα, Βλαδίμηρος Κυριακίδης](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/mpetty-maggira-1.jpg?itok=7-VXA2RR)