Το μπάνιο της στη Βουλιαγμένη απόλαυσε η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου.
Η παρουσιάστρια, που έχει ξεκινήσει τα μπάνια από τον Μάιο, απολαμβάνει στιγμές στη θάλασσα, έχοντας δίπλα της αγαπημένους φίλους. Ο φωτογραφικός φακός του NDPphoto εντόπισε την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου να χαλαρώνει στην παραλία.
Φωτογραφίες: Συνεχίζει τα μπάνια η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου, κάνοντας διάλειμμα από τις πρόβες και τα γυρίσματα του J2US, επέλεξε να βρεθεί στη θάλασσα και να χαρεί την ηλιόλουστη ημέρα.
![Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου στη θάλασσα](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/konstantina-spyropoulou-magio.jpg?itok=MYdYwOSS)
Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου, η οποία είχε αποκαλύψει ότι έχασε 4-5 κιλά στην καραντίνα, επέλεξε να φορέσει ένα μαύρο μπικίνι. «Είμαι από τις τυχερές – άτυχες επειδή δεν ξέρω να μαγειρεύω πολύ καλά, είπα ότι με ευνόησε σε αυτό τον τομέα η καραντίνα. Και επειδή το έριξα και πολύ στην γυμναστική για να περνάει ο χρόνος ευχάριστα, έχασα 4-5 κιλά», είχε πει στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» στα τέλη Μαΐου.
![η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου με καπέλο και μαγιό](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/konstantina-spyropoylou-kapelo.jpg?itok=NlN2HY3v)
Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου είχε ξετρελάνει τους ακολούθους της στο Instagram με μία άλλη φωτογραφία της με μαγιό, που απεικονιζόταν να ψαρεύει στα βράχια.
![Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου με μαγιό μπαίνει στη θάλασσα](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/konstantina-spyropoulou-thalassa.jpg?itok=CF-ZlQBE)
Φωτογραφίες: NDPphoto