Ιδιαίτερα χαρούμενες στιγμές για την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου και τον Βασίλη Σταθοκωστόπουλο σήμερα, καθώς βάπτισαν τον γιο τους Βλάσση.
Η βάπτιση έγινε σε στενό οικογενειακό κύκλο σε εκκλησάκι στα νότια προάστια, ενώ ακολούθησε δεξίωση για τους φίλους και τους συγγενείς του ζευγαριού.
Ο μικρός Σταθοκωστόπουλος πήρε το όνομα του παππού του Βλάσσης. Νονές του η θεία του, αδελφή του Βασίλη Σταθοκωστόπουλου Αλεξάνδρα και μια φίλη του ζευγαριού.
Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου ήταν υπέρλαμπρη φορώντας ένα ολοκέντητο εντυπωσιακό λευκό φόρεμα, μια ιδιαίτερα ρομαντική και κομψή δημιουργία. Στη δεξίωση που ακολούθησε φόρεσε ένα επίσης εντυπωσιακό μακρύ φόρεμα σε σαμπανιζέ χρώμα.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/konstantina-spiropoulou-vaptisi-27.jpg?itok=zx8RTXx5)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/konstantina-spiropoulou-vaptisi-21.jpg?itok=yZz6kaYT)
Η δεξίωση μετά τη βάπτιση του γιου της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου και του Βασίλη Σταθοκωστόπουλου
Στη δεξίωση που έδωσαν ο Βασίλης Σταθοκωστόπουλος και η Κωνσταντίνα Σπυροπούου το «παρών» δίνουν φίλοι και συγγενείς τους. Ανάμεσά τους ο Αντώνης Σρόιτερ με την σύζυγό του Ιωάννα Μπούκη, ο Γιάννης Μαρακάκης με την σύζυγό του Νίκη Θωμοπούλου, ο Κωνσταντίνος Μπογδάνος με την σύζυγό του Ελένη Καρβελά, τα αδέλφια και οι γονείς του Βασίλη Σταθοκωστόπουλου όπως και οι γονείς και η αδελφή της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου. Στη δεξίωση βρέθηκαν ακόμη ο Χάρης Σιανίδης, ο Νίκος Γεωργιάδης, η Χριστίνα Παππά, ο Γιώργος Πατούλης, η Κατερίνα Μονογυιού και πολλοί άλλοι.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/spiropoulou-konstantina-vaptisi.jpg?itok=lkayV0Tp)
![Χάρης Σιανίδης, Βασίλης Σταθοκωστόπουλος, Κωνσταντίνα Σπυροπούλου, Νίκος Γεωργιάδης, Χριστίνα Παππά](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/konstantina-spiropoulou-vaptisi-19.jpg?itok=_DFM0Ow8)
![Αντώνης Σρόιτερ, Ιωάννα Μπούκη](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/konstantina-spiropoulou-vaptisi-17.jpg?itok=Xy-QJahG)
![Γιάννης Μαρακάκης, Νίκη Θωμοπούλου](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/konstantina-spiropoulou-vaptisi-18.jpg?itok=fKaML-b8)
![Κωνσταντίνος Μπογδάνος, Ελένη Καρβελά](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/konstantina-spiropoulou-vaptisi-15.jpg?itok=BeMjf5Z2)
![Νίκος Γεωργιάδης, Ιωάννα Μπούκη, Χριστίνα παππά, Χάρης Σιανίδης](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/konstantina-spiropoulou-vaptisi-16.jpg?itok=Z8EzCy7j)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/konstantina-spiropoulou-vaptisi-11.jpg?itok=qAlaM1Ya)
![Γιώργος Πατούλης](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/konstantina-spiropoulou-vaptisi-10.jpg?itok=wzwmb8MD)
![Iωάννα Σιαμπάνη, Τζίμης Σταθοκωστόπουλος](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/konstantina-spiropoulou-vaptisi-9.jpg?itok=_vzNSG_h)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/konstantina-spiropoulou-vaptisi-8.jpg?itok=EnFZlcPP)
![Κατερίνα Μονογυιού](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/konstantina-spiropoulou-vaptisi-7.jpg?itok=w49UM95F)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/konstantina-spiropoulou-vaptisi-12.jpg?itok=UmYjglMn)