Περίοδος ξεκούρασης για την Κατερίνα Λιόλιου, η οποία απολαμβάνει το καλοκαίρι και τις διακοπές της, όπως αποκαλύπτει μέσω σχετικής ανάρτησής της.
Σε φωτογραφίες που δημοσίευσε το μεσημέρι της Τρίτης, 16/07, στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η τραγουδίστρια ποζάρει με παιχνιδιάρικη διάθεση στον φωτογραφικό φακό, φορώντας το μαγιό της, μια μάσκα θαλάσσης στο κεφάλι της, και με ένα ζευγάρι κίτρινα βατραχοπέδιλα ανά χείρας.
Κατερίνα Λιόλιου: Οι φωτογραφίες που «ανέβασε» στο Instagram
Στη λεζάντα της ανάρτησής της, η Κατερίνα Λιόλιου αναφέρεται στο πόσο σημαντικό είναι «να κρατάμε την παιδικότητά μας και την ανεμελιά από τα πιο αθώα και όμορφά μας χρόνια».
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/katerina-lioliou-3.jpg?itok=U0q-atT3)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/katerina-lioliou-1.jpg?itok=k_seNzJM)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/katerina-lioliou-2.jpg?itok=lpaYQFAs)
«Στις διακοπές νιώθω να ξαναγίνομαι 15 χρονών κοριτσάκι! Αυτό δεν είναι το σημαντικό; Να κρατάμε την παιδικότητά μας και την ανεμελιά από τα πιο αθώα και όμορφά μας χρόνια! Το μόνο που χρειάζομαι: μια μάσκα να βλέπω το βυθό και ένα χαμόγελο να μου υπενθυμίζει πως η ευτυχία έρχεται από τα πιο απλά και πιο μικρά πράγματα. Είναι όλα μπροστά μας, αρκεί να σηκώσουμε τα μάτια να τα προσέξουμε και να τα εκτιμήσουμε», έγραψε χαρακτηριστικά η Κατερίνα Λιόλιου, με τους followers της να την αποθεώνουν για την «καυτή» εμφάνισή της.