Τις καλοκαιρινές τους διακοπές απολαμβάνει η Κατερίνα Καραβάτου λίγο μετά το τέλος της εκπομπής της, η οποία έριξε οριστική αυλαία μετά από τέσσερα χρόνια παρουσίας στον Star.
Η γνωστή παρουσιάστρια έκλεισε τον τηλεοπτικό κύκλο με έναν απολογισμό για την δύσκολη χρονιά που πέρασε και τώρα και καρφιά προς πάσα κατεύθυνση, ενώ τώρα, η Κατερίνα Καραβάτου απολαμβάνει στιγμές ηρεμίας και γαλήνης.
Μάλιστα, το απόγευμα της Τρίτης η Κατερίνα Καραβάτου δημοσίευσε μια φωτογραφία με φόντο τη θάλασσα μαζί με τον καλό της φίλο Φώτη Σεργουλόπουλο.
Την φωτογραφία σχολίασε με μπόλικη δόση χιόμορ και η Μαρία Ηλιάκη. Πιο συγκεκριμένα Κατερίνα Καραβάτου και Φώτης Σεργουλόπουλος ποζάρουν χαμογελαστοί, όμως εξαιτίας του ήλιου η φωτογραφία είναι σκοτεινή. Αυτό δεν πέρασε απαρατήρητο από την Μαρία Ηλιάκη που έγραψε:
«Ναι απλά είναι λάθος ο ήλιος δεν φαίνεστε».
Δείτε την φωτογραφία της Κατερίνας Καραβάτου με τον Φώτη Σεργουλόπουλο:
Πάντως δεν αποκάλυψε τον προορισμό των διακοπών τους…
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2021-07/katerina-karavatou-vouties.jpg?itok=K8WMyk8I)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2021-07/karavatou-instagram.jpg?itok=vMs0BbpD)