Μια καυτή φωτογραφία ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram η Κατερίνα Γερονικολού.
Πιο συγκεκριμένα η γλυκιά ηθοποιός ανέβασε ένα στιγμιότυπο, στο οποίο ποζάρει τόπλες, ενώ καλύπτει τα επίμαχα σημεία κρατώντας στα χέρια της ένα ψάθινο καπέλο.
Η Κατερίνα Γερονικολού συνόδεψε την φωτογραφία με την παιχνιδιάρικη λεζάντα «Hide or Disappear?». Μάλιστα ο Γιάννης Τσιμιτσέλης έσπευσε να σχολιάσει κάτω από τη φωτογραφία της συντρόφου του γράφοντας χαρακτηριστικά: «Υπέροχο βλέμμα»!
Δείτε την φωτογραφία που ανέβασε η Κατερίνα Γερονικολού:
Το ζευγάρι ξεκίνησε τις πρώτες βουτιές στην παραλία…
Και το σχόλιο του Γιάννη Τσιμιτσέλη...
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/sxolio-tsimitseli.jpg?itok=vbaFX5kq)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο