Την παράσταση «Μαρία η Πενταγιώτισσα» παρακολούθησε η κόρη της Δέσποινας Βανδή και του Ντέμη Νικολαΐδη, Μελίνα Νικολαΐδη.
Η κόρη της Δέσποινας Βανδή έδωσε το παρών στο Κηποθέατρο Παπάγου, όπου και βρέθηκαν πολλά ακόμη πρόσωπα της ελληνικής σόουμπιζ. Τον τελευταίο καιρό η Μελίνα Νικολαΐδη συνοδεύει τη μητέρα της σε δημόσιες εκδηλώσεις, ωστόσο, αυτή τη φορά ήταν μόνη. Πρόσφατα, ο φωτογραφικός φακός της είχε απαθανατίσει στην επίσημη πρεμιέρα του μιούζικαλ «Το δικό μας σινεμά», που πρωταγωνιστεί η Δέσποινα Βανδή.
![Μελίνα Νικολαΐδη](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/melina-nikolaidi-prasino-forema.jpg?itok=rryZOFaN)
Η Μελίνα Νικολαΐδη δεν βρεθηκε τυχαία στην παράσταση «Μαρία η Πενταγιώτισσα», καθώς διατηρεί φιλικές σχέσεις με την Δανάη Μπάρκα, κόρη της Βίκυς Σταυροπούλου, που συμμετέχει στην παράσταση. Η 15χρονη επέλεξε να φορέσει ένα midi πράσινο φόρεμα με σχέδια και μαύρα πέδιλα, έχοντας τα μαλλιά της λιτά. Η κόρη της Δέσποινας Βανδή και του Ντέμη Νικολαΐδη πόζαρε με χάρη στον φακό, δείχνοντας για μια ακόμη φορά πόσο μοιάζει με τη μητέρα της.
![Μελίνα Νικολαΐδη και Δανάη Μπάρκα](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/melina-nikolaidi-danai-mparka.jpg?itok=KYGPpAay)
Η Μελίνα Νικολαΐδη ποζάρει χαμογελαστή δίπλα στις λουλουδάτες Βίκυ Σταυροπούλου και Δανάη Μπάρκα.
![Μελίνα Νικολαΐδη, Βίκυ Σταυροπούλου, Δανάη Μπάρκα](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/melina-nikolaidi-biki-stauropoulou-danai-mparka.jpg?itok=ln3k1nok)
Φωτογραφίες: NDPphoto