Η Βίκυ Σταμάτη έκανε μία σπάνια δημόσια εμφάνιση μαζί με τον γιο της.
Η ίδια είχε επιλέξει να μείνει μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας μετά από τις δυσκολίες που είχε αντιμετωπίσει μαζί με τον σύζυγό της και πρώην υπουργό, Άκη Τσοχατζόπουλο. Η Βίκυ Σταμάτη έχει εμφανιστεί ξανά στο παρελθόν στο γήπεδο, ωστόσο αυτή τη φορά είχε στο πλευρό της τον γιο της.
Η Βίκυ Σταμάτη πήγε στο γήπεδο με τον γιο της
Οι δυο τους βρέθηκαν στο Στάδιο Καραϊσκάκη το βράδυ του Σαββάτου, για να παρακολουθήσουν τον αγώνα του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ.
![Η Βίκυ Σταμάτη στο Στάδιο Καραϊσκάκη μαζί με τον γιο της /Φωτογραφία: NDP](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/vicky-stamati-gipedo-gios-karaiskaki.jpg?itok=4CUi434i)
Η Βίκυ Σταμάτη δεν ήθελε να γίνει αντιληπτή, γι’ αυτό και φορούσε ένα κόκκινο φούτερ, έχοντας την κουκούλα στο κεφάλι.
![Η Βίκυ Σταμάτη παρακολούθησε το ματς του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ μαζί με τον γιο της / Φωτογραφία: NDP](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/vicky-stamati-gipedo-gios.jpg?itok=KI0_D7g1)
Η σύζυγος του πρώην υπουργού, καθόταν στις κερκίδες μαζί με τον γιο της, Άκη, που οπαδός των Ερυθρολεύκων. Πριν από περίπου δύο μήνες η Βίκυ Σταμάτη είχε πάει ξανά στο γήπεδο μαζί με τον σύζυγό της, για να παρακολουθήσει το ματς με την Μπασάκσεχιρ.