Μία δύσκολη περίοδο βιώνουν ο Θοδωρής Μαραντίνης και η Σίσσυ Χρηστίδου, οι οποίοι πριν από μερικές μέρες ανακοίνωσαν τον χωρισμό τους.
Το ίδιο άλλωστε παραδέχτηκε και η ίδια η παρουσιάστρια σε βίντεο που δημοσίευσε στο κανάλι της στο Youtube.
Ωστόσο παρά το γεγονός πως το ζευγάρι δεν είναι μαζί, ο Θοδωρής Μαραντίνης και η Σίσσυ Χρηστίδου πέρασαν μαζί το Πάσχα στην Χαλκιδική για χάρη των παιδιών τους, Φίλιππο και Μιχαήλ.
Με τον ερχομό του Θοδωρή στην Θεσσαλονίκη, η αγαπημένη του αδερφή Μαρία, η οποία βρίσκεται πάντα στο πλευρό του frontman των Onirama και τον στηρίζει, μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλος στο Instagram μία κοινή τους φωτογραφία, γράφοντας: «Love you bro», δηλαδή «Σ’ αγαπώ αδερφέ μου».
![Το post της αδελφής του Θοδωρή Μαραντίνη](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/thodoris-maradinis-adelfi.jpg?itok=LJCT4IGK)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο