Τις διακοπές τους στην Αστυπάλαια απολαμβάνουν αυτές τις ημέρες ο Χρήστος Λούλης και η Έμιλυ Κολιανδρή, μαζί με τα παιδιά τους.
Τον προορισμό τους αποκάλυψε με ανάρτησή του ο ηθοποιός, ο οποίος μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους σπάνια στιγμιότυπα με τα δύο παιδιά του, Αλέξανδρο και Σμαράγδα.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/loulis-koliandri-paidia-1.jpg?itok=e7JfQaIy)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/loulis-koliandri-paidia-3.jpg?itok=tWolWa27)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/loulis-koliandri-paidia-2.jpg?itok=AOF2mxi0)
Στις σχετικές εικόνες τα παιδιά του αγαπημένου ζευγαριού ηθοποιών, που μετρά πολλά χρόνια κοινής πορείας, καταγράφονται να απολαμβάνουν τον ήλιο και τη θάλασσα στο όμορφο νησί, ενώ ο Χρήστος Λούλης δημοσίευσε και μία φωτογραφία της κόρης του, με θέα το απέραντο γαλάζιο.
Χρήστος Λούλης - Έμιλυ Κολιανδρή: Οι καλοκαιρινές selfie από τις διακοπές τους
Υπενθυμίζεται ότι, προ ολίγων ημερών, τόσο ο Χρήστος Λούλης όσο και η σύζυγός του είχαν αναρτήσει κάποιες καλοκαιρινές selfie, από ταξίδι τους στις Κυκλάδες.
Στις σχετικές εικόνες, ο Χρήστος Λούλης κάνει ηλιοθεραπεία, δείχνοντας στους followers του το μαύρισμά του, ενώ η Έμιλυ Κολιανδρή καταγράφει τον εαυτό της στις «ανεμοδαρμένες Κυκλάδες», όπως έγραψε, με τον αέρα να δίνει στα μαλλιά της δική τους «ζωή».