Oι τρεις καλύτερες του GNTM 2, Άννα – Μαρία Ηλιάδου, Κέισι Μίζιου, Κάτια Ταραμπάνκο, βρέθηκαν αντιμέτωπες με τις τελευταίες προκλήσεις του διαγωνισμού
Εχοντας απόψε ως φωτογράφο τον καλύτερο, που δεν είναι άλλος από τον κριτή τους, Δημήτρη Σκουλό.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/koritsia-mpournouzi-telikos-gntm2-19-12-2019.jpg?itok=SqR2MQVm)
Στην πρώτη δοκιμασία οι τρεις φιναλίστ, δηλαδή η Κάτια Ταραμπάνκο, η Άννα Μαρία Ηλιάδου και η Κέισι Μίζιου, πόζαραν στον φακό του Δημήτρη Σκουλού, και υποδύθηκαν τις πλούσιες ποζάροντας με μπουρνούζι, πετσέτες στα μαλλιά και πανάκριβα κοσμήματα.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/gntm-telikos.jpg?itok=1Kytez-P)
Η δοκιμασία της Κάτιας
Η δοκιμασία της Αννας-Μαρία
Η δοκιμασία της Κέισι
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο