Τον μικρότερο από τους τρεις γιους της πάντρεψε η Αννα-Μαρία Γλίξμπουργκ τον Φίλιππου και ήταν εκείνη που τον συνόδευσε στην εκκλησίας, φορώντας ένα όμορφο φόρεμα της Σήλιας Κριθαριώτη.
Η τέως βασίλισσα Άννα-Μαρία έλαμψε φόρεσε ένα πολύ κομψό custom-made ντραπέ φόρεμα από μεταλλικό ύφασμα, αποκλειστική δημιουργία της καταξιωμένης Ελληνίδας fashion designer Σίλιας Κριθαριώτη, για τη σημαντική σημερινή ημέρα του γιου της και της νύφης της Νίνα Φλορ.
![Φωτογραφία: Papadakis Press](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2021-10/anna-maria-celia-kritharioti.jpg?itok=Ya5UZyBA)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο