Ευγενία Σαμαρά και Μιχαήλ Ταμπακάκης μοιράστηκαν τις κοινές τους βουτιές στο Instagram.
Οι δύο ηθοποιοί βρίσκονται στα πανέμορφα Κουφονήσια.
Η Ευγενία Σαμαρά ανήρτησε στο instagram φωτογραφίες από τις ξέγνοιαστες στιγμές στην παραλία με τον καλό της φίλο και επίσης ηθοποιό, Μιχαήλ Ταμπακάκη.
Οι δύο τους φωτογραφήθηκαν στα ρηχά. Η Ευγενία Σαμαρά φαίνεται να κάθεται στους ώμους του Μιχαήλ Ταμπακάκη και να ποζάρει χαμογελαστή, με φόντο τα καταγάλανα νερά της θάλασσας, ενώ στο επόμενο καρέ είναι η στιγμή που η ηθοποιός βουτάει στην θάλασσα.
«Αστερίες και βουτιές και πράσινα νερά» γράφει στη λεζάντα της ανάρτησης.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/451833414_1511612336434139_4661104441325851280_n.jpg?itok=vlSdabn_)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/452051655_497230306000201_4156551345265028344_n.jpg?itok=sWxxQXs0)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο