Εδώ και περίπου δύο χρόνια, ο Σπύρος Παπαδόπουλος κι η Νικολέτα Κοτσαηλίδου, έχουν χωρίσει ύστερα από δέκα χρόνια κοινής πορείας.
Σύμφωνα με δημοσίευμα της Real Νews, η Νικολέτα Κοτσαηλίδου έχει γυρίσει σελίδα στη ζωή της και είναι ερωτευμένη ξανά με τον ηθοποιό Κυριάκο Σαλή, τον οποίο γνωρίσαμε στη σειρά του ΑΝΤ1, Πέτα τη Φριτέζα. Η γνωριμία τους έγινε στα γυρίσματα και συμπάθεια μετατράπηκε σταδιακά σε έλξη και μετά σε σχέση.
Αυτή την περίοδο η Νικολέτα Κοτσαηλίδου έχει καθημερινά γυρίσματα για την αστυνομική σειρά της ΕΡΤ Κάνε ότι κοιμάσαι, στην οποία πρωταγωνιστεί, μαζί με τον Σπύρο Παπαδόπουλο με τον οποίο παραμένουν φίλοι.
Ποιος είναι ο νέος σύντροφος της Νικολέτας Κοτσαηλίδου
Ο Κυριάκος Σαλής σπούδασε στη δραματική σχολή Πράξη Επτά και δείγμα της δουλειάς του στο θέατρο είναι οι παραστάσεις Δον Κιχώτης, Grease, Cats & Φιλονικία, Το μινόρε.
![Παρουσιάστε!](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2022-12/parousiaste.jpg?itok=Twu0_Mzf)
![Πέτα τη φριτέζα](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2022-12/kyriakos-salis2.jpg?itok=uYwc-fi-)
![«Σε ξένα χέρια»](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2022-12/xena-heria.jpg?itok=WZ2U7H_b)
Στην τηλεόραση συμμετείχε το 2018 στη σειρά Πέτα τη Φριτέζα, στο Παρουσιάστε! το 2020 και στο Σε ξένα χέρια της ΕΡΤ το 2021.