Η Ελένη Μενεγάκη μπορεί να μην συνηθίζει να κάνει βραδινές εξόδους, ωστόσο, τη Δευτέρα βρέθηκε στην πρεμιέρα της ταινίας «Για Πάντα».
Η παρουσιάστρια του Alpha έδωσε το παρών στην επίσημη πρεμιέρα της ταινίας, με πρωταγωνιστές την Κατερίνα Γερονικολού και τον Γιάννη Τσιμιτσέλη. Η Ελένη Μενεγάκη έφτασε στο γνωστό εμπορικό κέντρο του Αμαρουσίου, συνοδευόμενη από τον συνεργάτη της Θοδωρή Κουτσογιαννόπουλου.
Φωτογραφίες της Ελένης Μενεγάκη από την πρεμιέρα της ταινίας
Η Ελένη Μενεγάκη επέλεξε να φορέσει ένα ροζ βελούδινο φόρεμα δια χειρός Σπύρου Στεφανουδάκη, το οποίο φορούσε και στην εκπομπή της. Η παρουσιάστρια συνδύασε το εντυπωσιακό φόρεμα με μαύρες γόβες και παλτό στην ίδια απόχρωση.
![Ελένη Μενεγάκη](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/eleni-menegaki-veloudino-forema.jpg?itok=Vb2L6kDU)
Η παρουσιάστρια με τον Θοδωρή Κουτσογιαννόπουλο
![Θοδωρής Κουτσογιαννόπουλος, Ελένη Μενεγάκη](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/menegaki-koutsogiannopoulos.jpg?itok=hj5JRTLl)
Η Ελένη Μενεγάκη πόζαρε με τους πρωταγωνιστές της ταινίας.
![Θοδωρής Κουτσογιαννόπουλος, Κατερίνα Γερονικολού, Ελένη Μενεγάκη, Γιάννης Τσιμιτσέλης](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/menegaki-geronikolou-koytsogiannopoulos-tsimitselis.jpg?itok=_6lJmgiZ)
Φωτογραφίες: NDPphoto