Σειρά φωτογραφιών με τη νέα του σύντροφο, μοιράστηκε με τους followers του ο Δημήτρης Κατριβέσης, ο οποίος φαίνεται πως έχει γυρίσει σελίδα στην προσωπική του ζωή, λίγους μήνες μετά το διαζύγιό του από τη Μαριάντα Πιερίδη.
Ο γνωστός σεφ και η τραγουδίστρια χώρισαν μετά από 7 χρόνια γάμου, με την είδηση να γίνεται γνωστή τον Φεβρουάριο, και τους δύο τους να διατηρούν πολύ καλές σχέσεις μεταξύ τους.
Μετά τις εξελίξεις στην προσωπική ζωή της Μαριάντας Πιερίδη, η οποία απολαμβάνει τον έρωτα και το καλοκαίρι στο πλευρό του Πάνου Ιωάννου, ο Δημήτρης Κατριβέσης αποφάσισε να «αποκαλύψει» την Κυριακή, 21/07, τη νέα του σύντροφο μετά τον χωρισμό του, μέσω social media.
Δημήτρης Κατριβέσης: Οι φωτογραφίες που «ανέβασε» με τη νέα του σύντροφο
Συγκεκριμένα, ο Δημήτρης Κατριβέσης «ανέβασε» το απόγευμα της Κυριακής σειρά από stories στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, όπου καταγράφεται με τη νέα του σύντροφο, Αναστασία Κατρανιά, σε τρυφερές στιγμές.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/katrivesis-2.jpg?itok=Akr-hQaZ)
Στα σχετικά στιγμιότυπα, ο σεφ καταγράφεται με την εντυπωσιακή σύντροφό του, μεταξύ άλλων, μέσα σε ένα ασανσέρ, αλλά και ξαπλωμένος στο πλευρό της, να της δίνει ένα τρυφερό φιλί.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/katrivesis-3.jpg?itok=eCu33aEW)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/katrivesis-1.jpg?itok=lg9HelTD)
Ο ίδιος, επανήλθε τη Δευτέρα με μία ακόμη ανάρτηση με πρωταγωνίστρια τη νέα του σύντροφο, γράφοντας στη λεζάντα: «Εσύ και εγώ. Το χαμόγελό σου με κάνει να χαμογελώ, σε ευχαριστώ που είσαι εσύ. Το αγαπημένο μου μέρος στον κόσμο, είναι δίπλα σου».