Περίοδος ξεκούρασης για τη Δανάη Μπάρκα, η οποία συνεχίζει τις διακοπές της, αυτή τη φορά σε νησιώτικο προορισμό.
Μετά την ολοκλήρωση της φετινής τηλεοπτικής σεζόν, η δημοφιλής παρουσιάστρια επισκέφθηκε αρχικά τη Μάνη, όπως αποκάλυψε μέσω σχετικής της ανάρτησης στο Instagram.
Μετά τη Μάνη, σειρά είχε η Σέριφος, με τη Δανάη Μπάρκα να δημοσιεύει φωτογραφίες από το νησί και το κατάλυμα όπου διαμένει, μοιραζόμενη, παράλληλα, τις σκέψεις της με τους διαδικτυακούς της φίλους.
Δανάη Μπάρκα: Οι φωτογραφίες που «ανέβασε» από τις διακοπές της στη Σέριφο
Σε ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram το βράδυ της Τετάρτης, 10/07, η Δανάη Μπάρκα «ανέβασε» σειρά φωτογραφιών από τις διακοπές της στη Σέριφο.
Σε μία από αυτές, η παρουσιάστρια του «Πάμε Δανάη!» ποζάρει με ολόσωμο μπορντό μαγιό και το σκυλάκι της, με φόντο τη θάλασσα.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/danai-mparka-4.jpg?itok=SMX2xsQt)
Σε άλλες εικόνες, η Δανάη Μπάρκα καταγράφει στιγμές της καθημερινότητάς της, με τους followers της να της χαρίζουν χιλιάδες likes και να της στέλνουν τις ευχές τους για ένα όμορφο καλοκαίρι.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/danai-mparka-3.jpg?itok=riTU_9VA)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/danai-mparka-2.jpg?itok=26N1CbpU)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-07/danai-mparka-1.jpg?itok=bDZzxByG)
«Το νησί, όλα τα γιατρεύει. Σεριφούλα μου... η ομορφιά σου, η καθαρότητά σου, η αυθεντικότητά σου, η απλότητά σου, οι άνθρωποί σου, η γαλήνη σου, η ενέργειά σου δεν θα αλλάξουν ποτέ, οτιδήποτε κι αν συμβεί. 16 χρόνια και δεν σε αλλάζω με τίποτα», έγραψε στη λεζάντα της ανάρτησής της η Δανάη Μπάρκα.