Το πρώτο καλοκαίρι χωρίς τον αξέχαστο Κώστα Βουτσά περνά η Αλίκη Κατσαβού μαζί με τον γιο της, Φοίβο Βουτσά.
Μετά τον θάνατο του Κώστα Βουτσά, η Αλίκη Κατσαβού προσπαθεί να σταθεί ξανά στα πόδια της για χάρη του γιου τους, Φοίβου που είναι και η απόλυτη προτεραιότητα της. Πρόσφατα μάλιστα μαμά και γιος επισκέφτηκαν την Μάρθα Καραγιάννη, που είναι και η νονά του μικρού Φοίβου.
Τώρα η Αλίκη Κατσαβού, που είναι ενεργή χρήστης του Instagram και συχνά μοιράζεται στιγμιότυπα από την καθημερινότητά της, ανέβασε φωτογραφίες από την επίσκεψή τους στο Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος.
Εκεί, ο Φοίβος γνώρισε καινούργιος φίλους και όλοι μαζί πέρασαν δημιουργικό χρόνο ζωγραφίζοντας και παίζοντας.
«Χθες στο πάρκο ο Φοίβος συνάντησε έναν νέο φίλο τον Νικόλα που ήταν εκεί με τη δασκάλα του την Ειρήνη. Μπήκε γρήγορα με μεγάλη χαρά στην παρέα τους, που την αποτελούσε κι η Άννα με τη Μυρτώ κι απόλαυσε τις διασκεδαστικές και παιδαγωγικές δραστηριότητες μαζί με μπόλικο κυνηγητό και γέλια», έγραψε η Αλίκη Κατσαβού.
Δείτε τις φωτογραφίες που ανέβασε η Αλίκη Κατσαβού:
Περνά δημιουργικά τον χρόνο της με τον τετράχρονο Φοίβο…
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/aliki1.jpg?itok=dkSIK8Ha)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/aliki2.jpg?itok=HgG_3dba)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/aliki3.jpg?itok=fc8TYREq)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/aliki4.jpg?itok=a80jc8Tx)
Κι άλλες φωτογραφίες από προηγούμενη επίσκεψή τους στο Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος...