Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου είναι μία από τις πιο εντυπωσιακές παρουσίες στην ελληνική σόου μπιζ.
Η 51χρονη ηθοποιός αυτές τις ημέρες απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές στην Κρήτη, ενώ μοιράζεται συχνά με τους διαδικτυακούς της φίλους στιγμιότυπα χαλάρωσης στην οποία την βλέπουμε άβαφη, αποδεικνύοντας έτσι πως η ομορφιά δεν έχει ηλικία και πως η ίδια δεν έχει καμία ανάγκη να «κρυφτεί» πίσω από ένα μακιγιάζ.
Αυτό έκανε και χθες η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, η οποία πόζαρε στον φωτογραφικό φακό χαλαρή και όχι στημένη όπως κάνουν πολλές διάσημες και μη γυναίκες, φορώντας το μπικίνι της και χωρίς ίχνος μακιγιάζ ή ρετούς, όπως αναφέρει και η ίδια στην ανάρτησή της. Εξάλλου δεν το έχει ανάγκη, καθώς διαθέτει ένα από τα πιο καλλίγραμμα σώματα της εγχώριας σόου μπιζ.
![Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου με με καυτό κίτρινο μπικίνι σε παραλία της Κρήτης](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/alexandra%20palaiologou-bikini-2019-16-07.jpg?itok=9Qi2HmhQ)
«Αγαπάμε τις ατέλειές μας», έγραψε επίσης η ηθοποιός, στέλνοντας έτσι ένα μήνυμα σε όλες τις γυναίκες που δεν νιώθουν καλά με το σώμα και τον εαυτό τους γενικότερα.