Ενα διάλειμμα από τις επαγγελματικές τους υποχρεώσεις έκαναν οι ηθοποιοί από τις Αγριες Μέλισσες.
Ο «Θωμάς Κυπραίος» Γιάννης Στάνκογλου, ο κλαρινίστας Κυριάκος Βαμβακάς, τον οποίο υποδύεται ο Βαγγέλης Αλεξανδρής, η Έλλη Τρίγγου, η Δανάη Μιχαλάκη, η Κατερίνα Διδασκάλου, ο Γιώργος Σουξές και η Δανάη Λουκάκη, διασκέδασαν με την ψυχή τους σε αποκριάτικο πάρτι! Οι πρωταγωνιστές των Άγριων Μελισσών περνούν πολλές ώρες μαζί λόγω των γυρισμάτων και έχουν γίνει πολύ καλοί φίλοι.
Ο Γιάννης Στάνκογλου, τα ξημερώματα της Δευτέρας, δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, μία φωτογραφία από τη βραδιά, με τον ηθοποιό Βαγγέλη Αλεξανδρή. Στην ανάρτησή του σημειώνει: «Εδώ με το πρώτο κλαρίνο…», γράφει κάνοντας χιούμορ ο ηθοποιός.
![Ο Γιάννης Στάνκογλου με τον Βαγγέλη Αλεξανδρή](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/giannis-stankoglou-apokries.jpg?itok=-fgEsE47)
Φωτογραφία από το πάρτι των Αγριων Μελισσών, ανέβασε και ο Βαγγέλης Αλεξανδρής, ανέβασε μια φωτογραφία που είναι όλοι μαζί, γράφοντας «Τα περάσαμε όμορφα… όμορφα..».
![Οι Αγριες Μέλισσες... παρτάρουν / Φωτογραφία: vangelisalexandris / Instagram](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/agries-melisses-apokries.jpg?itok=aXbJgUul)