Λίγο πριν τα γενέθλιά του, ο Αγγελος Λάτσιος επέλεξε να κάνει μια αλλαγή στο λουκ του.
Ο γιος της Ελένης Μενεγάκη και του Γιάννη Λάτσιου αποφάσισε να τολμήσει την τάση του man braid, τις σφιχτές γαλλικές κοτσίδες. Την αλλαγή στα μαλλιά του αποκάλυψε ο ίδιος ο Αγγελος Λάτσιος μέσα από InstaStory στον προσωπικό του λογαριασμό.
Φωτογραφία: Το νέο λουκ του Αγγελου Λάτσιου
Ο Αγγελος Λάτσιος έχει δείξει πως δεν διστάζει να πειραματίζεται με το λουκ του, καθώς παλιότερα είχε κάνει ξανθές ανταύγειες, είχε αφήσει μουστάκι αλλά και μούσι.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/aggelos-latsios-neo-louk-kotsides.jpg?itok=juEwMPyV)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο