Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο στάθηκε στο πλευρό του Θοδωρή Ιακωβίδη μετά την εξομολόγησή του.
Γνωρίζοντας από πρώτο χέρι τις πιο δύσκολες στιγμές του αθλητισμού, όταν έκανε τα πρώτα βήματα στην καριέρα του ο σταρ των Μιλγουόκι Μπακς στέκεται στο πλευρό του διεθνούς αθλητή.
Ο πρωταθλητής του ΝΒΑ, έκανε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram ανάρτηση την φωτογραφία με τα δάκρυα του Ιακωβίδη και έδειξε με τον δικό του τρόπο την στήριξη.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2021-07/gga.jpg?itok=44uhy4Sq)
Παρόμοιες αναρτήσεις έχουν κάνει στα social media και άλλοι αθλητές της Ολυμπιακής Αποστολής στο Τόκιο, στηρίζοντας τον έμπειρο αρσιβαρίστα, ενώ την στήριξή του στον ίδιο εξέφρασε και ο Πύρρος Δήμας.
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο