Οσο άπαντες ανυπομονούν να επιστρέψει η αγωνιστική δράση στην Ευρώπη -αν συμβεί αυτό- αρχίζουν να βγαίνουν στην δημοσιότητα κάποιες φανέλες της επόμενης σεζόν, με αυτή τη Γιουβέντους να είναι η τελευταία που διαρρέει.
Η γνωστή ιστοσελίδα «Footy Headlines» που συχνά αποκαλύπτει τις φανέλες μεγάλων ομάδων της Ευρώπης, καταπιάστηκε τώρα με την Βέκια Σινιόρα.
![Η πρώτη φανέλα της Γιουβέντους για την επόμενη σεζόν/ Φωτογραφία: Footy Headlines](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/FANELA1.jpg?itok=UMos6uzJ)
Φαίνεται μάλιστα πως επιστρέφει στις παραδοσιακές ασπρόμαυρες ρίγες. Η πρώτη φανέλα είναι σε κλασικά ασπρόμαυρα χρώματα, όπου οι χρυσές λεπτομέρειες προσφέρουν το κάτι διαφορετικό.
![Η δεύτερη φανέλα της Γιουβέντους για την επόμενη σεζόν/ Φωτογραφία: La Maglia Bianconera](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/FANELA2.jpg?itok=pqN-hvD_)
Η δεύτερη εμφάνιση θα είναι μπλε χρώματος, το οποίο έχει συνδεθεί ιστορικά με την ομάδα του Τορίνου καθώς φορώντας μπλε κατέκτησε το Champions League το 1996.
![Η τρίτη φανέλα της Γιουβέντους για την επόμενη σεζόν/ Φωτογραφία: Φωτογραφία: La Maglia Bianconera](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/FANELA4.jpg?itok=5Sg4zjXI)
Ωστόσο, εκείνη που τραβά τα βλέμματα είναι η εντυπωσιακή τρίτη εμφάνιση, που αναμειγνύεται το πορτοκαλί με το μαύρο χρώμα.