Στο γραφείο του μαζί με την οικογένειά του αλλά και στελέχη του ΣΥΡΙΖΑ παρακολουθεί τα αποτελέσματα των εσωκομματικών εκλογών ο Στέφανος Κασσελάκης.
Η πρώην βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ Ελένη Αυλωνίτου, μια εκ των στελεχών που έχουν ταχθεί στο πλευρό Κασσελάκη πόσταρε στο Instagram φωτογραφίες μέσα από το γραφείο ενώ ο νέος πρόεδρος του κόμματος παρακολουθούσε τη ροή των αποτελεσμάτων. Σημειώνεται ότι ο πρόεδρος της εκλογικής επιτροπής του ΣΥΡΙΖΑ ανακοίνωσε νωρίτερα τα επίσημα αποτελέσματα στο 75% της καταμέτρησης. Νικητής των εκλογών ο Στέφανος Κασσελάκης με 56,69%.
Στις φωτογραφίες διακρίνονται πέραν του Στέφανου Κασσελάκη, η Ελένη Αυλωνίτου, η Δώρα Αυγέρη, η Αθηνά Λινού, ο ναύαρχος Ευάγγελος Αποστολάκης, αλλά και η οικογένεια του νέου προέδρου του ΣΥΡΙΖΑ, ο σύντροφός του Τάιλερ και ο αδελφός του Στέλιος. Εκεί και ο σκηνοθέτης Νίκος Σούλης ο οποίος ανέλαβε στη σκηνοθεσία κάποιων βίντεο με τα οποία συστήθηκε στο κοινό ο Στέφανος Κασσελάκης.
![Ο Στέφανος Κασσελάκης με τον σύντροφό του, τον Νίκο Σούλη και την Ελένη Αυλωνίτου ενώ παρακολουθούν τα αποτελέσματα.](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/grafeio-kasselaki-apotelesmata-6.jpg?itok=1uNd5gt4)
![Ο Στέφανος Κασσελάκης με την Ελένη Αυλωνίτου και τον σύντροφό του Τάιλερ Μάκμεπεθ](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/grafeio-kasselaki-apotelesmata-5.jpg?itok=rvp3i3T3)
![Η Ελένη Αυλωνίτου με τον αδελφό του Στέφανου Κασσελάκη, Στέλιο](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/grafeio-kasselaki-apotelesmata-4.jpg?itok=n5L2RAV-)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/grafeio-kasselaki-apotelesmata-3.jpg?itok=AuxLgWSL)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/grafeio-kasselaki-apotelesmata-2.jpg?itok=MrcoBA3m)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-09/grafeio-kasselaki-apotelesmata-1.jpg?itok=h77igF35)