Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Η εν ψυχρώ γροθιά Κροάτη πολίστα στον Αργυρόπουλο την ώρα του αγώνα [βίντεο] - iefimerida.gr

Γροθιά Κροάτη πολίστα στον Αργυρόπουλο στον αγώνα

Την πρώτη ήττα της στους Ολυμπιακούς του Παρισιού γνώρισε η εθνική υδατοσφαίρισης των ανδρών.

Κροάτης πολίστας έριξε μπουνιά στον Αργυρόπουλο

Σε ένα επεισοδιακό παιχνίδι η εθνική πόλο έχασε 14-13 από την Κροατία ενώ έπαιξε για τέσσερα λεπτά στην τελευταία περίοδο με αριθμητική υπεροχή, λόγω αποβολής του Μπίλιακα για βιαιοπραγία.

Ο Κροάτης χτύπησε εν ψυχρώ τον Στέλιο Αργυρόπουλο την ώρα του παιχνιδιού, ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι, αποβλήθηκε χωρίς αντικατάσταση, ενώ έχοντας προκλητική συμπεριφορά γελούσε την ώρα που απομακρυνότανε.