Νέα επίθεση εξαπέλυσε ο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ Στάθης Παναγούλης εναντίον του υπουργού Δημόσιας Τάξης και Προστασίας του Πολίτη Νίκου Δένδια και του βουλευτή της Νέας Δημοκρατίας Μάκη Βορίδη.
Ο κ. Παναγούλης έγραψε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook: «Το θράσος σε όλο του το μεγαλείο. Τα παιδιά του Γεώργιου Παπαδόπουλου (της ΕΝΕΚ ο Δένδιας, της ΕΠΕΝ ο Βορίδης) με αποκαλούν τρομοκράτη».
Και κατέληξε: «Καμαρώστε στην παρακάτω φωτογραφία τον κολλητό φίλο του Δένδια... Αυτοί μας κυβερνούν, μετά τους κλέφτες, το παρακράτος», ανεβάζοντας μια φωτογραφία με τον πρώην δικτάτορα Παπαδόπουλο.
![Νέα «πυρά» Παναγούλη σε Δένδια και Βορίδη [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/panagoulis-facebook.jpg?itok=tte_8K3h)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο