Οι Μέλισσες επιστρέφουν ξανά «σαν σκιά» στη Γλυφάδα για να ζουζουνίσουν και φέτος τα Νότια προάστια με τον μοναδικό τους ήχο. Το πολυάσχολο νεανικό ποπ συγκρότημα, συνεχίζει τη συνεργασία του με το Σάκη Ρουβά και παράλληλα κατεβαίνει «κρυφά» στο Opus για μία εκρηκτική νύχτα.
Το Opus Inner Pleasure συνεχίζει για άλλη μία χρονιά τα επιτυχημένα unplugged party κάθε Πέμπτη και σήμερα έχει special guests τις Μέλισσες, ένα συγκρότημα που δεν κάνει τον «κινέζο» στις απαιτήσεις του κοινού του και υπόσχεται να αναστατώσει τη νύχτα του και να ανεβάσει τη διασκέδαση στα ύψη.
Opus (Αν. Μεταξά 48 και Πανδώρας, Γλυφάδα)
Ώρα: 23:00
Είσοδος ελεύθερη
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο