Προκλητική, ως συνήθως, είναι η επί σκηνής εμφάνιση της Μαρίας Κορινθίου στα πλαίσια παράστασης που συμπρωταγωνιστεί μαζί με τη Βάνα Μπάρμπα.
Τις καμπύλες της βγάζει για άλλη μια φορά «βόλτα» η Μαρία Κορινθίου (αυτή την φορά «ντυμένες» με μαύρο κορμάκι και διχτυωτό καλσόν) στα πλαίσια της μουσικοθεατρικής παράστασης 50 χρόνια έρωτας που ανεβαίνει σε dance club της Γλυφάδας.
![Τα επι σκηνής «ακροβατικά» της Μαρίας Κορινθίου [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/maria-korinthiou2.jpg?itok=nGX42jOR)
Τώρα, το αν αυτές τις αποκαλείς μεσογειακές, πληθωρικές ή «υπερβολικές», είναι καθαρά θέμα προσωπικού γούστου.
![Τα επι σκηνής «ακροβατικά» της Μαρίας Κορινθίου [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/maria-korinthiou_0.jpg?itok=WXmPzc8N)
![Τα επι σκηνής «ακροβατικά» της Μαρίας Κορινθίου [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/maria-korinthiou3.jpg?itok=v27AgYay)
Άξιο επισήμανσης -προς αποφυγή παραξηγήσεων- είναι πως πρωταγωνίστρια στην συγκεκριμένη παράσταση είναι η «αειθαλής» Βάνα Μπάρμπα.
![Τα επι σκηνής «ακροβατικά» της Μαρίας Κορινθίου [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/vana-mparmpa2.jpg?itok=pYZ-U9Gg)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο