Εκτός Ελλάδας επέλεξε να περάσει και τα φετινά Χριστούγεννα η Μαριέττα Χρουσαλά επιλέγοντας πιο «παγωμένους» προορισμούς μαζί με τον σύζυγό της Λέοντα Πατίτσα.
«Καλωςήρθατε στο σπίτι μου», ήταν η φωτογραφία που δημοσίευσε στο τουίτερ η πρώην παρουσιάστρια, με εκείνη να στέκεται Πρωτοχρονιάτικα μπροστά σε ένα κανονικού μεγέθους ιγκλού. Χωρίς ωστόσο να διευκρινίζει σε ποιόν ακριβώς προορισμό βρίσκεται.
![Η Μαριέττα Χρουσαλά άλλαξε το χρόνο σε ιγκλού [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/a_ipb8fcuaasf7e.jpg?itok=rss_SmaZ)
Κάτι που δεν έκανε και στις υπόλοιπες δυο φωτογραφίες από τις Χριστουγενιάτικες της διακοπές που ανέβασε το διάστημα των γιορτών.
![Η Μαριέττα Χρουσαλά άλλαξε το χρόνο σε ιγκλού [εικόνα] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/a_cuzmpcaaa7ddu.jpg?itok=L64WhWSv)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο