Αδοξο τέλος είχε το παιχνίδι γκολφ που πήγε να παίξει ο Αμερικανός σκιέρ Μπόντι Μίλερ με τη σύζυγό του βολεϊμπολίστα Μόργκαν Μπεκ, καθώς το μπαλάκι έσκασε στο μάτι της αθλήτριας τραυματίζοντάς την σοβαρά.
Η Μπεκ άρχισε να αιμορραγεί πολύ και διακομίστηκε κατευθείαν στο πλησιέστερο νοσοκομείο
«Αισθάνομαι καλύτερα σήμερα» έγραψε στο Τwitter της η Beck και συνέχισε: «Ακόμα δεν μπορώ να δω από το αριστερό μου μάτι, αλλά αρχίζω να ανακτώ και πάλι τις αισθήσεις μου στο πρόσωπο.»
Ο γνωστός σκιέρ ζήτησε πάμπολλες φορές συγνώμη από τη συζυγό του...
![Αθλητής τραυμάτισε σοβαρά τη σύζυγό του με ένα... μπαλάκι του γκολφ [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/athlitis.jpg?itok=6OdfwngL)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο