«Διαφορετική», δημιουργική και σαφώς οικονομική ήταν η online (μέσω facebook και twitter) καμπάνια της Νατάσας Καλογρίδη προκειμένου να προωθήσει την παράσταση «Πάττυ χύμα» που ανεβαίνει τον Δεκέμβριο στο ίδρυμα Μιχάλης Κακογιάννης.
Το σώμα της ως «καμβά» χρησιμοποίησε η καλλίγραμμη ηθοποιός, κάνοντας φωτογράφηση σε ένα υπόγειο parking με το νούμερο ενός κινητού τηλεφώνου και την φράση call me ζωγραφισμένη πάνω στο γυμνασμένο στομάχι της.
![Διάσημη Ελληνίδα ηθοποιός ημίγυμνη σε υπόγειο parking [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/644105_241627325965154_223468792_n.jpg?itok=FUi7rtuB)
Παρόντες στην φωτογράφηση, που γίνεται στα πλαίσια της προώθησης της παράσταση «Πάττυ Χύμα», ήταν ο αδελφός της και γνωστός σκηνοθέτης Αντώνης Καλογρίδης και ο ηθοποιός, σκηνοθέτης και σεναριογράφος Αλέξανδρος Ρήγας.
![Διάσημη Ελληνίδα ηθοποιός ημίγυμνη σε υπόγειο parking [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/3905_243838925743994_1174102499_n.jpg?itok=P4pmEfh9)
![Διάσημη Ελληνίδα ηθοποιός ημίγυμνη σε υπόγειο parking [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/305679_243771675750719_1436741746_n.jpg?itok=QCDe9v5x)
Να σημειώσουμε ότι, στα πλαίσια της ίδιας παράστασης, η Νατάσα δημοσίευσε πριν λίγες μέρες στο twitter της εικόνες που την έδειχναν να κάνει προπόνηση στον στύλο του pole dancing.
![Διάσημη Ελληνίδα ηθοποιός ημίγυμνη σε υπόγειο parking [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/kalogridi_01_athensbars.jpg?itok=7nFjnOCA)
![Διάσημη Ελληνίδα ηθοποιός ημίγυμνη σε υπόγειο parking [εικόνες] | iefimerida.gr 4](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/kalogridi_02_athensbars.jpg?itok=aPprhZ5p)