Με θερμά λόγια στο έργο και την προσφορά του Στέφανου Μάνου αναφέρθηκε ο πρόεδρος της Φιλελεύθερης Συμμαχίας Γρηγόρης Βαλλιανάτος λέγοντας πως ο πρώην υπουργός πλήρωσε το τίμημα των μεγάλων επιλογών και της λογικής των σοφών ανθρώπων.
Σχολιάζοντας την παραίτηση του κ. Μάνου από την προεδρία της Δράσης, ο κ. Βαλλιανάτος ανέφερε ότι ο πρώην υπουργός στάθηκε στο ύψος των μεγάλων επιλογών και τον κατέταξε στο «πάλκο των φιλελεύθερων μορφών της χώρας».
![Βαλλιανάτος: «Ο Μάνος πλήρωσε το τίμημα της λογικής των σοφών ανθρώπων» | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/valianatos-fb.png?itok=hLqQwiiV)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο