Για άλλη μια φορά η Ελένη Μενεγάκη έφτιαξε το κέφι όσων την ακολουθούν στο twitter, καθώς ένα μικρό ορθογραφικό λαθάκι ήταν αρκετό για να γίνει «πιπεράτο» ένα φιλικό μήνυμα.
Η παρουσιάστρια ήθελε να στείλει μέσω twitter φιλιά στο φίλο της Νίκο Μουτσινά και έγραψε: «Νίκο μου, γλυκό μου αγόρι, πάλι πέρασα υπέροχα μαζί σου!!Μην μου χάνεσαι σε παρακαλώ! Μουτς μουτς πουτς!».
Όταν κατάλαβε το λάθος της, επανήλθε ζητώντας συγγνώμη: «Το μήνυμα για τον Μουτσινάκο ήταν φιλάκια!!Δηλαδή μουτσμουτς μουτς!!Συγνώμη. Απο βιασύνη! Ξέρετε...».
![Μενεγάκη: «Νίκο μου, ματς, μουτς...πουτς»! | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/menegaki-tweet.jpg?itok=uwm74Ft6)
![Μενεγάκη: «Νίκο μου, ματς, μουτς...πουτς»! | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/menegaki-twee2.jpg?itok=puTz7nr0)
![Μενεγάκη: «Νίκο μου, ματς, μουτς...πουτς»! | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/menegakitweet3.jpg?itok=CxOmgCAV)
Μάλλον ακολούθησε τρελό δούλεμα γιατί λίγο αργότερα έγραψε: «Έλα ρε παιδιά, κόψτε την πλάκα!Κανένας από εσάς δε κάνει λάθος;;».
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο