Το κλειστό γυμναστήριο «Νίκος Σαμαράς» επισκέφθηκε ο Κυριάκος Μητσοτάκης, ολοκληρώνοντας την επίσκεψή του στη Λήμνο, προκειμένου να παρακολουθήσει προπόνηση του Ηφαίστου.
Ο πρόεδρος της ΝΔ, που συνοδευόταν από βουλευτές του κόμματος και από την Περιφερειάρχη Βορείου Αιγαίου Χριστιάνα Καλογήρου, εξέφρασε την αξιοζήλευτη πορεία που έχει κάνει ο Ηφαιστος σε μικρό χρονικό διάστημα. Μιλώντας με τους παίκτες, αστειεύτηκε με το ύψος τους, ενώ αν και απέρριψε την πρόκληση για μια... κόντρα, έκανε «προπόνηση» στις βολές.
![Ο κ. Μητσοτάκης αστειεύτηκε με τους παίκτες για το ύψος τους](/sites/default/files/styles/in_article/public/2019-03/mitsotakis-ifaistos-paiktes.25-3-2019.jpg?itok=y8iO7Abt)
![Ο κ. Μητσοτάκης φωτογραφήθηκε και με τους μικρούς παίκτες του Ηφαίστου](/sites/default/files/styles/in_article/public/2019-03/mitsotakis-ifaistos-neoi-25-3-2019.jpg?itok=Y-XP1P61)
![Ο πρόεδρος της ΝΔ με τη μασκότ του Ηφαίστου](/sites/default/files/styles/in_article/public/2019-03/mitsotakis-ifaistos-maskot-25-3-2019.jpeg?itok=6ZafD23f)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο