Η Κατερίνα Ντούσκα παρουσίασε το τραγούδι Better Love, το οποίο θα μας εκπροσωπήσει στη Eurovision, αλλά και το βιντεοκλίπ που «ντύνει» τη μουσική με εικόνες.
Στο βιντεοκλίπ, μεταξύ άλλων, εμφανίζεται και η σύζυγος του Γιώργου Χρανιώτη, Γεωργία Αβασκαντήρα. Η Γεωργία είναι χορεύτρια και είναι ιδιαίτερα καταξιωμένη στον χώρο της. Η χορεύτρια εντυπωσιάζει με την εμφάνισή της, ντυμένη στα λευκά με στιλ άλλης εποχής.
Ο Γιώργος Χρανιώτης παντρεύτηκε την αγαπημένη του Γεωργία, πέρυσι το καλοκαίρι στην Τήνο, σε ένα παραμυθένιο σκηνικό.
![Η σύζυγος του Γιώργου Χρανιώτη, Γεωργία](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/syzygos-xranioti1_iefimerida.jpg?itok=nUfyr01d)
![Η Γεωργία είναι μια καταξιωμένη χορεύτρια στον χώρο](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/syzygos-xranioti_iefimerida.jpg?itok=GRL6Whbz)
![Στιγμιότυπο από το Better Love](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/syzygos-xranioti2_iefimerida.jpg?itok=HUGBqoiu)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο