Μπορεί να τον βλέπουμε κάθε βράδυ στο Star να δίνει οδηγίες και να κρίνει τα πιάτα των παικτών του MasterChef 3, αλλά ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος καταφέρνει να βρει χρόνο και για ένα γρήγορο καφέ.
Απόδειξη, η φωτογραφία που κυκλοφόρησε στο Instagram με τον Ελληνα κριτή να πίνει καφέ μαζί μία αγαπητή παρουσιάστρια.
Συγκεκριμένα, ο αγαπητός κριτής του MasterChef ήπιε καφέ μαζί με την Πόπη Τσαπανίδου, η οποία και ανέβασε φωτογραφία στον λογαριασμό της στο Instagram, γράφοντας «I' m with him», δηλαδή «Είμαι μαζί του».
![Λεωνίδας Κουτσόπουλος: Εβγαλε τα «καλά» του και ήπιε καφέ με γνωστή παρουσιάστρια [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2019-03/kotsopoulos1.jpg?itok=ry4jXc-P)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο