Ενα διάλειμμα από τις επαγγελματικές του υποχρεώσεις έκανε ο Γιώργος Αγγέλοπουλος και επέλεξε να διασκεδάσει στο μαγαζί που τραγουδάνε οι πρώην συμπαίχτες του από το Survivor, ΒΟ και Ειρήνη Παπαδοπούλου.
Ο Ντάνος βρέθηκε στην «Ιερά Οδό» για να απολαύσει το σχήμα με επικεφαλής τον Βασίλη Καρρά και διασκέδασε με τις επιτυχίες του σχήματος, Καρρά, Μενιδιάτη, Χολίδη, Ειρήνης Παπαδοπούλου και BO.
![Ο Ντάνος πήγε στα καμαρίνια για να συγχαρεί τον Βασίλη Καρρά και την Ειρήνη Παπαδοπούλου](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/danos3.jpg?itok=ySQtpsKc)
Ο Ντάνος βρέθηκε για λίγες μέρες στην Αθήνα, μιας και συνεχίζονται τα γυρίσματα στην Κύπρο της τηλεοπτικής σειράς «Τατουάζ» που συμμετέχει και τον περισσότερο καιρό βρίσκεται εκεί.
![Ο Ντάνος διασκέδασε με την παρέα του στην Ιερά Οδό](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/danos2_0.jpg?itok=tgtWMN0j)
![Στα καμαρίνια με το φίλο του από τον Survivor, BO](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/danos_1.jpg?itok=Mc7QhWg0)
![Ο Ντάνος φόρεσε το κοστούμι του και τίμησε τους πρωην συμπαίχτες και φίλους του](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/danos1_0.jpg?itok=X4lEf7O-)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο